Scoreboard

Thursday, May. 31
Sport Teams Division Time/Status
Baseball
2 Fort Loramie
1 vs. Garfield Heights Trinity
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division IV Semifinal
10:00 AM
Box Score
Softball
4 Plain City Jonathan Alder
5 vs. Beloit West Branch
@ Firestone Stadium - Akron, Ohio
OHSAA Softball Division II Semifinal
10:00 AM
Box Score
Softball
0 Lancaster Fairfield Union
1 vs. LaGrange Keystone
@ Firestone Stadium - Akron, Ohio
OHSAA Softball Division II Semifinal
12:30 PM
Box Score
Baseball
1 Mowrystown Whiteoak
4 vs. Hicksville
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division IV Semifinal
1:00 PM
Box Score
Softball
2 West Chester Lakota West
1 vs. Perrysburg
@ Akron, Ohio
OHSAA Softball Division I - Semifinal
3:00 PM
Box Score
Baseball
0 Minford
11 vs. Coldwater
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division III Semifinal
4:00 PM
Box Score
Softball
12 Massillon Perry
3 vs. Ashville Teays Valley
@ Akron, Ohio
OHSAA Softball Division I - Semifinal
5:30 PM
Box Score
Baseball
7 Canfield South Range
0 vs. Cincinnati Madeira
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division III Semifinal
7:00 PM
Box Score
Friday, Jun. 1
Sport Teams Division Time/Status
Baseball
13 Powell Olentangy Liberty
2 vs. Medina Highland
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division I Semifinal
10:00 AM
Box Score
Softball
0 Bradford
1 vs. Jeromesville Hillsdale
@ Akron, Ohio
OHSAA Softball Division IV - Semifinal
10:00 AM
Box Score
Softball
2 Warren Champion
1 vs. Richwood North Union
@ Akron, Ohio
OHSAA Softball Division III - Semifinal
12:30 PM
Box Score
Baseball
0 Mason
1 vs. Whitehouse Anthony Wayne
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division I Semifinal
1:00 PM
Box Score
Softball
7 Strasburg-Franklin
0 vs. Defiance Tinora
@ Akron, Ohio
OHSAA Softball Division IV - Semifinal
3:00 PM
Box Score
Baseball
1 Circleville
6 vs. Wapakoneta
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division II Semifinal
4:00 PM
Box Score
Softball
0 Lore City Buckeye Trail
10 vs. Cardington-Lincoln
@ Akron, Ohio
OHSAA Softball Division III - Semifinal
5:30 PM
Box Score
Baseball
2 Dayton Chaminade Julienne
1 vs. Tallmadge
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division II Semifinal
7:00 PM
Box Score
Saturday, Jun. 2
Sport Teams Division Time/Status
Baseball
4 Hicksville
8 vs. Fort Loramie
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division IV Final
10:00 AM
Box Score
Softball
3 LaGrange Keystone
2 vs. Beloit West Branch
@ Akron, Ohio
OHSAA Softball Division II - Final
10:00 AM
Box Score
Baseball
3 Canfield South Range
2 vs. Coldwater
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division III Final
1:00 PM
Box Score
Softball
11 Massillon Perry
1 vs. West Chester Lakota West
@ Akron, Ohio
OHSAA Softball Division I - Final
1:00 PM
Box Score
Baseball
1 Whitehouse Anthony Wayne
8 vs. Powell Olentangy Liberty
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division I Final
4:00 PM
Box Score
Softball
0 Strasburg-Franklin
5 vs. Jeromesville Hillsdale
@ Akron, Ohio
OHSAA Softball Division IV - Final
4:00 PM
Box Score
Baseball
3 Dayton Chaminade Julienne
1 vs. Wapakoneta
@ Huntington Park - Columbus, Ohio
OHSAA Baseball Division II Final
7:00 PM
Box Score
Softball
4 Cardington-Lincoln
9 vs. Warren Champion
@ Akron, Ohio
OHSAA Softball Division III - Final
7:00 PM
Box Score